55 60 arkadaş arıyorum

55 60 arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben zeynep ben burada adam gibi 60 yaş erkek arkadaş arıyorum kendime kısaca kendim de biraz bahsetmek isterim. Daha önce bir evlilik yaptım ama yanlış insanla evlilik gerçekten de zor oldu ve ayrıldık ama yalnız olmak gerçekten de zor insan arıyor hayat arkadaşının. Evlilik sitesi de 60 yaş üstü evlilik sitesi üzerinde kendime uygun biri efendi samimi düzgün bir bey arıyorum. Benim maddi bir sorunum yoktur kendime ait evim de var iş yerim de var özel bir iş yerimde yaklaşık 80 kişi çalıştıran iş kadınıyım. Burada 60 yaşında evlilik arayan beyleri tercih ediyorum ve bu yüzde buraya evlilik ilanın veriyorum.

Zeynep 50 yaş üstü evlilik grupları arıyor

Evet arkadaşlar ben ücretsiz arkadaş arama siteleri de evlenecek erkek arkadaş arıyorum kendime uygun olan bana mesaj yazabilir. İnsan 50 yaş üstü evlilik grupları üzerinde evlenecek erkek arıyor bazen sakın beni kınamayın bu yaştan sonra evleneceksin de ne yapacaksın deyin sakın. Çünkü hayat tek başıma yürütemiyorum hayatımı paylaşmak isteğim bir bey ile tanışmak isterim artık ben de tekrar bir yuva kurmak isterim.

60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

İnternet de çok aramam yaptım 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler burada evlenecek kadın arıyor ben de bu kadınlar de biriyim eğer siz de bu şartlar da evlenmek isterseniz buraya evlilik siteleri değil de evlilik sitesi de bana ulaşabilirsiniz. Artık benim de ikinci baharı yaşamak istemem kadar doğal ne olabilir ki. evlenmek isteyen emekli erkekleri burada görmek ve bana evlilik teklifi yapmalarının bekliyorum artık gelin beni isteyin ve bir yuva kuralım bizim de bu saat de sonra mutlu olacak günlerimiz olsun.

50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

Beyler ister 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler olsun ister 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler olsun bu saat de sonra fark eder mı benim için adam gibi olsun yeterli benim için haydi o zaman evlenelim mi? Ben foto kullanmıyorum malum iş kadının olduğum için ama eğer niyetiniz de ciddi olan varsa tabi ki beni göreceksiniz ve buluşacağız o konuda sıkıntı söz konusu değildir arkadaşlar. Umarım iyi bir eş adayı çıkar karşıma hayırlı kısmetler olsun arkadaşlar.

60 yaş erkek arkadaş 

60 yaş üstü evlilik sitesi

60 yaşında evlilik 

ücretsiz arkadaş arama siteleri

50 yaş üstü evlilik grupları

60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

evlenmek isteyen emekli erkekleri

50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

55 60 arkadaş arıyorum

 

 

 

4 thoughts on “55 60 arkadaş arıyorum

  1. Slmlar yaşım 44 bekarım arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sirdaslik sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli sadık birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima guvenebilcegim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir samimi sırdaş gizliliğe önem veren bayan varmı varsa yaş şehir boy kilo bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WHATSAPP VARDIR NOT ŞUAN İÇİN EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM AYRICADA KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN KESİNLİKLE OLMASIN ..0545.255.2064..

  2. Selam iyi akşamlar herkese olgun bayanlarla konuşmak istiyorum Türkiyenin neresinden olursa olsun farketmez beraber yasayabilecegim yalnız olgun bayanlar05465308637 bekliyorum

  3. Merhaba hanımefendi adım Orhan yaş 52 boy 180 kilo 85 emekli ve kendime ait isterim var çalışıyorum çok şükür madi bir sıkıntım ve beklentim yok sadece herşeyimi paylalabileceyim bir hanım uzun uzun sohbet edebileceyim olgun ne istediğini bilen yalan dolan la isiolmayan kalbi temiz bir hanımla bereber hayat yolculuğuna çıkmak isterim bu haniminda sen olmasını isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir