Arkadaş Arıyorum, Bayan Arıyorsun

Arkadaş Arıyorum, Bayan Arıyorsun

Her gün yüzlerce insanın uğrak mekânı haline gelmiş olan ilan sitesi, yeni ilişkilere başlamak isteyen ve daha duygulu günlere yelken açmak isteyen kişiler için hizmetlerini sürdürmektedir. Günümüzde arkadaş bulma siteleri denince akla ilk olarak sözlü, görüntülü ya da yazılı olarak sohbet edilen sohbet siteleri gelmektedir.

Ancak sunulmuş olan site hizmetleri, düşünülenin aksine sohbet etmek üzerine değil, yalnızca ilan vererek karşı cins ile özel görüşmelerde iletişim bilgileri alınması üzerine kullanılmaktadır. Her yaştan kişiye hitap etmekte olan arkadaşlık sitesi, gerçek anlamda arkadaş arıyorum diyen kişiler için aradıkları kişilere kısa süre içerisinde ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Para ödemeden üye olabilecek olduğunuz ilan sitesinde, aynı şekilde hiçbir durumda ücret ödemeden ilan açabilir ve yaşınızı, özelliklerinizi, aradığınız aday için kriterlerinizi doğru yazmanız durumunda kendi özelliklerinize uygun kişileri bulmanız sağlanmaktadır.

Ülkemizde dâhil olmak üzere, çeşitli ülkelerde ilişkiler, son dönemlerde internet ortamında başlamaktadır. Sohbet siteleri ya da arkadaşlık sitelerinin oldukça popüler olmasından dolayı yaşanan bu durum, aynı zamanda evliliğe kadar gidebilmektedir. Söz konusu olan siteler arasında yer alan ücretsiz arkadaşlık sitesi, erkek adayların tercih ettiği kadar, bayan adaylarında sıkça ziyaret etmiş olduğu sitelerin başında yer almaktadır.

Ülkemizde farklı yaş aralığında olan kişiler tarafından açılmış olan bayan arkadaş ilanları erkeklerin inceleyerek, kendileri için en doğru kişilere kolayca erişmeleri için oldukça avantajlı hizmetlerin başında yer almaktadır. Site üzerinde yalnızca arkadaş ya da eş adayını bulmak için ilan vermeniz değil, bunun yanı sıra ilişkiler ve evlilik hakkında doğru bilgilerin yer almış olduğu bilgi içerikli yazılarda yer almaktadır. Uzman kadro tarafınca paylaşılan yazılar, insanların daha doğru adayları seçmelerini mümkün hale getirmektedir.

 •  ilan verirken İlan Kaldırma sayfamızı mutlaka okuyup ilan veriniz.
  18 Yaşını doldurmamış bayan ve erkek arkadaşların ilan vermesi kesinlikle yasaktır.
  Sitemizde tanımadığınız kişilere, kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle vermeyiniz.
  Ücret karşılığında size arkadaşlık vaati veren kişilere asla inanmayınız.
 • Küfür, kaba sözler içeren mesaj ve ilanlar onaylanmayacaktır.
  Sitemiz tamamen ücretsiz ve üyeliksizdir.
  Amacımız temiz arkadaşlıkların oluşmasından yanadır, amacı kötü olan kişi ve kişiler bu amaçlarına ulaşamayacaktır.
Arkadaş Arıyorum, Bayan Arıyorsun
Arkadaş Arıyorum, Bayan Arıyorsun

İlan Verirken Yazılması Gerekenler

– Adını
– Yaşını
– Boyunuzu
– Kilonuzu
– Ne iş yaptığınızı
– Nerde yaşadığınızı
– Hobi ve fobilerinizi

ve son olarak aradığınız kişide bulunmasını istediğiniz özellikleri belirterek ilk etabı balarılı bir şekilde atlaşmış olacaksınız. Bundan sonra artık mesajınızı gören kişilerin size dönüş yaparak tanışma taleplerini değerlendirmekle meşkul olacaksınız.

İlan Verdiniz Kaldırmak İstiyorsunuz. Arkadaşlık İlanını Verdiniz Sonra Pişman Oldunuz. Nasıl Kaldırtırım Diye Düşünmeyin.

ayana53353@gmail.com  Adresimize mail yazın 1 saat içinde İlanınız Kaldırılacaktır.  İlanınızın linkini ve Başlığını Mailden yazın İlanınızı Kaldıralım.

bayan arkadaş ara, bayan arıyorum, bayan arıyor, erkek arıyor, arkadaş arıyorum, ücretsiz arkadaşlık siteleri, arkadaşlık ilanı ver, bayanların ilanları

1 thought on “Arkadaş Arıyorum, Bayan Arıyorsun

 1. selam bayanlar ben murat mersinden
  mersin ve adana cevresinde olan bayanlarla tanismak isterim 05064942008
  yanliz mersin ve cevresi tanitici mesaj bekliyorum 05064942008 guzel anlar ve ozel dakikalar yasak isteyen bayanlar bulusalim hemen 05064942008
  dul bayanlar lezler sizde yazin wapsaappdan yazin mutlaka cevap veririm
  yanliz bayanlar cagri yapmayin cagriya cevap yok mersinde bulusacak bayanlar hadi bekliyorum sizleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir