Ben aslı erkek arıyorum

Ben aslı erkek arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben aslı burada kendime uygun erkek arkadaş arıyorum diye buraya bir ilan vereyim dedim. Merak ediyorum acaba burada ben de hemen güvenilir erkek arkadaş bulur muyum? Biz bayanlar bazen yanlış erkek arkadaş arayış içinde oluyoruz ama bazen de doğru erkek arkadaşı buluyoruz. Bu sebep de dolayı ben de şansımız bir deneyim diyorum.

Erkek arkadaş arıyorum

İnternet de en popüler kelimeler de birisi de hem arkadaş arıyorum hem de erkek arkadaş arıyorum diyen bayanları arkadaşlık ilanları ile dolu ben de burada bu ilanın veriyorum. Haydi tanışma ve arkadaş olmak ister mısın? O zaman bana burada hızlı ve düzgünce yazar mısın? Eğer gerçekten de ciddi arkadaşlık kurmak istersen bana ulaşın arkadaşlar. İstanbul da bir yerde rahatça buluşma yapabilecek arkadaş arıyorum

Aslı bu sefer erkek arkadaş bulacak

Ben burada size arkadaşlık ilanları veriyorum eğer bu sefer şanslı isem hemen erkek arkadaş bulabilirim diye düşüyorum. Milletin erkek arkadaşı var benim yok ama bende aradığım adamı burada bulacağım ve kararlıyım. Artık tanışma vakit gelmiştir.

2 thoughts on “Ben aslı erkek arıyorum

  1. Gizlilik içinde konuşan bayanları bekliyorum Ben Mersin’den Murat WhatsApp numaram 0506 494 20 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir