Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

Merhaba arkadaşlar ben gül artık yaşım geldi gidiyorum ama hala evlenecek aday bulmadım karar karar düşüyorum. İnternet de evlilik siteleri de bana uygun evleneceğim bir erkek aday var mı burada? Yalnız olmak iyi de ama fazlası zarar veriyor bana çünkü hayat arkadaşı arıyorsun bir saat de sonra. Niyetiniz ve düşünceniz ciddi evlilik sitesi de ciddi evlenmek isteyen arkadaşlar varsa bana yazabilirsiniz. İşte ben de inşallah evlilik sitesi ile evlenmek istiyorum burada evlilik ilanı veriyorum gel evlen benimle inşallah evlilik sitesi de evleniriz.

Çok şeyler istemiyorum!

Hani evine bakacak olgun seviyeli temiz yürekli erkek arkadaş olabilir ama ilk önce dürüst olabilirse ne mutlu ona. Çünkü insan yalan konuştukça sevemez ve sevilemez yalan her şeyi bitirir. Hayatım da ufak tefek yalan hariç hiç ciddi büyük yalan konuşmadım.Bazen insan yalan konuşur ama evlilik aşamasında asla yalan olmaz. Kimse on numara değil hepimizi kendime göre yalan yanlış işlerimiz vardır tabi ki. Ben de burada evlilik sitesi içinde evlilik ilanları veriyorum kendine güvenen birisi çıkasın. Evlilik zordur ama yapabilene çok basit ama bu hayatın şartları da belli bazen bir kadın tek başına kendi ayakları üzerinde duramıyor. Ve bu yüzde de hem maddi ve manevi evlilik kurmak için evlilik sitelerine baş vuruda bulunuyor. Kısaca evlilik istiyorum evlenecek erkek arkadaşlar burada bana mesaj yazabilirsiniz.

inşallah evlilik sitesi, ciddi evlilik sitesi, evlilik ilanları, evlilik siteleri, evlilik, evlilik ilanı

 

6 thoughts on “Ben gül inşallah evlilik sitesi ile evlilik yaparım

  1. Gül Hanım , evlilik konusunda ciddi ve samimi iseniz mesajıma cevap veriniz görüşelim .Görüşmeden insan biribirini nasıl tanıyabilir . Konuşurken anlarsınız . Ben de evlilik konusunda ciddiyim . Gelin görüşelim . . Bana evet diyenin hayatı huzur ve kendisi mutlu olur . Ben buradayım , buyrun selamlar

  2. GÜL hanım , beni tanıdığınızda nedenli ciddi , samimi , evlilik konusunda kararlı biri olduğumu görürüsünüz . Telefon um 536 344 3464 . Görüşebilirsek size her şeyimi tüm çıplaklığı ile anlatırım . Kendimle ilgili şu iki hususu ifade edeyim : eşimi üç yıl önce kaybettim , yalnızım , emekli banka müdürüyüm . Cevabınızı bekliyorum , selamlar .

  3. Gül hanım , sizi tanımak için mesaj yazdım cevap vermediniz . Telefon numaramı veriyorum 0536 344 3464 . Dönerseniz herşeyimi tüm çıplaklığı ile anlatırım . Evliliği sizden daha çok istiyorum . .Cevabınızı bekliyor ,selam ve sevgilerimi yolluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir