İstanbulda arkadaş arıyorum

İstanbulda arkadaş arıyorum

Merhaba ben tuana istanbul da erkek arkadaş arıyorum kendime uygun bir arkadaş arıyorum arkadaşlık sitesi de. Öncelikle adam gibi samimi ve güven içinde olacak erkek arkadaş arıyorum bu sanal alem de. Arkadaşlık siteleri de biz bayanlar erkeklerle tanışmak için devamlı arkadaşlık ilanları üzerinde arkadaş arıyorum diye ilan veriyoruz. Artık ben de burada erkek arkadaş arıyorum demeye geldim ve sonunda bulacağım o kişiyi.

Arkadaş arıyorum

Ben bu sanal alem de en kral erkek arkadaş arıyorum diye ilan veriyorum kendinin kral sanan erkekler bana mesaj yazar mısınız? Sizinle düzgünce arkadaş olmak istiyorum ve hızlı şekilde arkadaşlık kurmak ve arkadaş olup buluşmak istiyorum arkadaşlar. Ben yılardır bu arkadaşlık siteleri de hep yanlış erkek arkadaş buldum ama bu sefer düzgün bir efendi arkadaş arıyorum. İnternet de başlayan gerçek arkadaşlık ile son bulan arkadaşlık isterim yani buluşmak bir kahve içmek isterim merak etmeyin ben ısmarlarım 🙂 Saka bir yana ben ne zaman erkek arkadaş bulacağım iyice sıkıldım burada seçkin erkek arkadaş arıyorum ve tanışmak için arkadaşlık ilanları üzerinde bana yazan bay arkadaşları bekliyorum.

istanbulda erkek arkadaş arıyorum, istanbulda arkadaş arıyorum

5 thoughts on “İstanbulda arkadaş arıyorum

  1. Selam tuana olgun durust guvenilir beyim gizlilige onem veren insanlara saygiliyim samimi guvenilir bir dost ariyorum 50ys 168by 75kl guvenilirlik icin son derece guvenebilirsiniz ciddi iseniz sizinle tanismak istiyorum ciddiyim mail.(ahmetdegirmenci01@gmail.com)

  2. Merhaba ben fatih esmer ela gözlü ciddi karekter sahibi bir insanım seninle ciddi tanışmak konuşmak arkadaş olmak istiyorum lütfen arayın yada mesaj atın 05415122213 ozerfatih10gmail.com

  3. Herkese merhaba ben Tolga hataydan yaş 44 olgun ve dürüst biriyim kendi iş yerimi işletmekteyim maddi sorun yok aşk sevgi ve dostluğa ihtiyacı olan güvenilir dürüst bir bayanla tanışma amacıyla yazıyorum gerçi İnternet üzerinden düzgün ve dürüst biri karşıma çıkacağına pek ihtimal vermiyorum ama yinede azda olsa bir ümit uğruna bu yola başvurdum Allah kimseyi mahcup etmesin herkesin gönlüne göre versin tlf 0542 282 5530

  4. İstanbullu bayanlar Ben Mersin’den Murat tanışmak isterseniz WhatsApp Numaram
    0 506 494 20.08 teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir