Kürt erkek arkadaş arıyorum

Kürt erkek arkadaş arıyorum

Selam beyler ben mihriban aslen doğuluyum ama istanbul da yaşıyorum kürt erkek arkadaş arıyorum burada neden kürt erkek arkadaş diye merak eden erkek arkadaşlarımız vardır tabi ki. Aslında ben de kürt kızıyım ama yabancı ülke de yaşadım ve istanbulla geldim artık burada yalnız yaşıyorum. Ve burada arkadaş edinmek istiyorum özelikle urfalı ve mardinli erkekler tercih edebilirim onlar biraz daha bana yakın geliyor aslında. Asıl mesele kürt erkek arkadaş arama değil adam gibi erkek arkadaş olmalı erkek arkadaşlarımız benim de tercihlerim bu şekilde oluyor arkadaşlar.

Aradığım kürt evlilik sitesi

Burada belki kürt evlilik sitesi de gerçekten de adam gibi seveceğim bir kürt erkek arkadaş arıyorum ve araya devam ediyorum. Güzel bir evlilik düşüyorum maddi durumda herhangi bir sıkıntım yok aslında sağlam bir evlilik peşindeyim o yüzde kürt evlilik sitesi de kürt erkek arkadaş arıyorum arkadaşlar. Burada ciddi düşüne ve ciddi evlilik hayalleri kuran kürt erkek arkadaşlar siz de bana mesajlarınız yazabilir ve benimle burada tanışabilirsiniz.

Adam olanlar için buradayım!

Adama gibi erkek arkadaş lazım bana lafı sözü kişiliği oturmuş saygın güvenilir erkek arkadaş istiyorum varsa aranızda bu özellikleri tanışan hemen bana mesajlarınız ve tanıtımların yazarak benimle hem arkadaş hem sevgili hem eş olabilir. Yeter ki adam gibi erkek olsun.

kürt evlilik sitesi,  Kürt erkek arkadaş arıyorum

2 thoughts on “Kürt erkek arkadaş arıyorum

  1. Selamlar ben denizliden yaşım 44 bir evlilik yaptım boşandım arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoş görü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sirdaslik sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs egerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçekten de tanışmak isteyen daima guvenebilcegim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş samimi gizliliğe önem veren bayan varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kilo bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT ŞUAN İÇİN EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM İLGİLENEN BAYAN VARSA TANİSABİLİRİZ AYRICA DA KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN KESİNLİKLE OLMASIN .0545.255.2064..

  2. selam ben mehmet bitlisten 32 yaş 170 boyunda esmer tenli bekar biriyim 0533 377 69 07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir