Online arkadaşlık

Online arkadaşlık

Selam ben sevgi burada online arkadaş arıyorum daha doğrusu online arkadaşlık sitesi de online erkek arkadaş arıyorum arkadaşlar. Belki burada online arkadaş bulurum yani canlı arkadaş demek istiyorum sadece telefon numarası bırakan erkek arkadaş değil de online olan erkek arkadaş isterim. İnternet de milyonlarca arkadaşlık siteleri var ama online arkadaşlık sitesi de erkek arayan bayanlar da tutun. Online arkadaş edinmek isteyen bayanlara kadar hepsi burada bulacağım diye düşüyorum.

Yurtdışı arkadaşlık

Türkiye de yurtdışı da fark etmez yeter ki online arkadaşlık olsun  da bana online arkadaş olabilecek erkek olsun gerisi önemli değil. Burada yurtdışı arkadaşlık nasıl yapılır bilme ama sanırım yabancı arkadaşlık diyebilirim belki avrupa ülkeleri de bana mesaj yollamak isteyen erkek arkadaşlar vermekte olduğun ilanlar da olabilir. Belki de bizim türk erkeklerinin yapamadığının yurtdışı arkadaşlık yapabilir mı acaba? Bilme artık orası size kalmış ben de burada online arkadaşlık arıyorum tanışmak ve arkadaş olmak isteyenleri beklerim. 

yurtdışı arkadaşlık, online arkadaş, online arkadaşlık, online arkadaşlık sitesi

4 thoughts on “Online arkadaşlık

  1. Selam ben de online erkek arıyorum desem isim yağmur tuzla da yaş 25 bekar ama yalnız yaşıyorum arkadaşlar.

  2. Selamlar ben denizli’den yaşım 44 bekarım arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sirdaslik sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli sadık birinle gerçekten ama gerçekten de tanışmak isteyen daima guvenebilcegim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir samimi sırdaş gizliliğe önem veren bayan varsa gerçektende varsa yaş şehir boy kilo bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WHATSAPP VARDIR NOT ŞUAN İÇİN EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM AYRICADA KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN KESİNLİKLE OLMASIN ..0545.255.2064..

  3. Selam ben mahmut yaş 34 boy 170 kilo 75 esmer biriyim gebze de oturyom iletişim 5445482350 saygılar seyahat sıkıntım yok nereye istersiniz oraya gelirim

  4. Tanışıp konuşmak isteyen bayanları bekliyorum ben Mersin’de Murat yaş 28 Mersin Adana Tarsus Hatay Osmaniye bu illerde yaşayan bayanlardan mesaj bekliyorum 0506 494 20 08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir