Paralı arkadaş arıyorum

Paralı arkadaş arıyorum

Paralı arkadaş arıyorum diye bir arkadaşlık ilanın bırakma istedim arkadaşlar. Ben istanbul da yaşıyorum ve yalnız yaşayan bir bayanım benim de maddi sıkıntılarım da dolayı gerçekten de bana yardımcı olacak paralı arkadaş isterim. Çünkü parası hiç bir şey olmuyor ve olmayacakta hepimiz kendine göre belli bir miktar paraya ihtiyacımız var ve bazen işin içinde çıkamıyoruz. Aslında sanal alem de zengin erkek arkadaş arıyorum diye de duyuru yapmak isterim neden derseniz durum iyi olan beylerle arkadaş olmak isterdim belki de para ile gelen bir mutlu olabilir diye düşüyorum.

Zengin erkek arkadaş arıyorum

Zengin erkek arkadaş arıyorum ve gerçekten de zengin olan bir erkek arkadaş ile tanışmak bende artık mutlu olmak istiyorum. Acaba sanal alem de gerçekten de zengin erkek arkadaş var mı aramızda eğer varsa benimle tanışabilir mı? İnternet de bize arkadaşlık kazandıran ve bize arkadaş edinmemize neden olan bu sitede arkadaş arıyorum ve zengin düzgün erkek arkadaş istiyorum .

Paralı arkadaş

Evet arkadaşlar burada paralı arkadaş nasıl bulabilirim fikriniz var mı acaba ne zaman zengin erkek arkadaş bulurum diye merak ediyorum. Gerçekten de zengin paralı arkadaş arıyorum bana destek olur musun? Benimle burada tanışmak gerçek hayat da arkadaş olmak ister mısın? Sanal alem de başlayalım gerçek hayat da devam etmek isteyen zengin erkek arkadaş arıyorum. Kısaca ben artık maddi olarak sıkıntılı bir dönem de geçiyorum ve artık işin içinde çıkamıyorum ve bu yüzde internet de paralı arkadaş arıyorum diye ilan veriyorum. Artık başka seçenek yok diye bu seçeneğin seçtim başka da aklıma bir şey gelmiyor. Merak ediyorum paralı arkadaş nasıl bulurum diye merak içindeyim acaba paralı arkadaş bulabilir mıyım burada?

Gönlü zengin olan erkekler gerçekten de maddi destek verebilirim diyebilir misiniz? Artık senin bir erkek arkadaşı var diye buraya bana yaza bilir mısın? Benimle hem maddi hem de manevi arkadaş olur musun? Artık sen var ya yalnız değilsin diyecek erkek arıyorum. Kaliteli mesajlarınız ile benimle tanışmak isteyenler benin bu zor günün de yalnız bırakmayan erkek arkadaş istiyorum.

5 thoughts on “Paralı arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben tuana maddi destek verecek erkek arkadaşa arıyorum tanışmak ister mısın?

    İstanbul da yaşıyorum yalnız yaşayan bir bayanım tanışmak için bana mesaj yazar mısın

  2. Selamlar ben denizliden yaşım 44 bir evlilik yaptım boşandım arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoş görü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sirdaslik sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs egerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçekten de tanışmak isteyen daima guvenebilcegim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş samimi gizliliğe önem veren bayan varsa gerçektende varsa yaş şehir boy kilo bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım WhatsApp vardır NOT KESİNLİKLE YURT DIŞINDAN ARAYAN MESAJ ATAN KESİNLİKLE OLMASIN AYRICA DA ŞUAN İÇİN EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM İLGİLENEN BAYAN VARSA TANİSABİLİRİZ .0545.255.20.64.

  3. SELAM ben istanbuldan samet yaşım 35 istanbulda yaşıyorum bekarım . Gönülden sevip değer vereceğim ileriye dönük ciddi düşünen tek bir bayan arkadaşla tanışıp görüşmeyi arzu ediyorum, hayatında düzgün sorunluluk sahibi alabilen ve güvene dayalı ciddi bir aşka yer vermeyi , düşünüyorum hayalimdeki bayan arkadaşı arıyoum , mutlu etmek mutlu olmak isdiyorum. duygusal romantik ve kibar birisiyi. hafif kıskanç sevdiğinin değerini bilebilecek önemseyen değer veren bir yapıya sahibim. gece hayatım içki alkol yanlış işler bana tersdir. bana uymaz. mantıklı bir ilişki peşindeyim ne aradımı bilin isdedim. karadeniz kökenliyim ama istanbulda doğdum büyüdüm. aradığım 30 -45 yaş arası olgun düşünen mantıklı birisini arıyorum . kapalı acık olabilir ama giyimine özen gösderen birbirimize yakışacak birini arıyorum istanbul avrupa yakasındayım. mümkünse avrupa yakası terçiğim. lütfen şehir dışı ilgilenmiyorum. dala vere peşinde menfeat peşinde olan lar benden uzak dursun. karşılıksız cıkarsız mutlu olmak isdeyen bayanlarla tanışmak isdiyorum. BANA NUMARAMDAN 0536 737 82 87 HERZMAN 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ. watsap mevcut. SAYGILAR mutlulukla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir