Sevgilimle Ofis Kiralama İstiyorum

Sevgilimle Ofis Kiralama İstiyorum

Merhaba arkadaşlar ben bir gül İstanbul da yaşıyorum ama benim ufacık bir sorunum var sevgilimle yani erkek arkadaşımla Sevgilimle ofis kiralama istiyorum ama nereden daha uygun bulurum bazı arkadaşlar bana levent hazır ofis önerisinde bulunuyorlar ama benim kafam karışık tam olarak bilemiyorum ki. İstanbul Avrupa tarafında yani hazır ofis maslak da ofisler varmış ve uygunmuş ama banan uzak arkadaşlar. Ama hazır ofis ataşehir olur gibi geliyor bana çünkü ben İstanbul Anadolu da yaşıyorum. Peki arkadaşlar siz hazır ofis fiyatları hakkında bilginiz varsa benimle paylaşabilir misiniz.

Ofis Kiralama İstiyorum

Arkadaşlar insan sevdiğinin yanında olmak ister ve ben de kiralık hazır ofis arıyorum acaba burada bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana yorumlarınızla destek olabilirsiniz ayrıca buradaki tüm arkadaşlarımıza benim gibi sevgili bulmasın arzu ederim. Umarım siz de sevgiliniz olur siz de ofis de baş başa hem çalışırsınız hem de sevdiğiniz yanında hoş vakitler geçirirsiniz. 

Lütfen: Bize ofis konunda yardımcı olacak arkadaş arıyoruz ve gerçekten de çok ihtiyacımız var ve burada sizlerle paylaşmak istedim. Sevinçler paylaştıkça artıyor biz de burada yola çıkara sizlerle paylaşmak istedik. Hepiniz iyi arkadaşlıklar dilerim arkadaşlar.

ofis kiralama, levent hazır ofis, hazır ofis maslak, hazır ofis ataşehir, hazır ofis fiyatları, kiralık hazır ofishazır ofis kiralama, hazır ofis istanbul

2 thoughts on “Sevgilimle Ofis Kiralama İstiyorum

  1. Selam arkadaşlar ben de burada sizin gibi kiralık ofis arıyorum benimde bir sevgilim var oğluna güzel vakit geçirmek istiyorum Çok yerinde bir mesaj olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir